Podziel się wrażeniami!
Witam serdecznie,
postawiłam 4 różne serwery DLNA wszystkie działają i widać je poprawnie na dwóch samsungach w domu, jednak nowa zabaweczka ma potężne problemy.
PlayON, UMS i plex wyświetlają monit "brak zawartości" za to serviio wyświeetla poprawnie wszystkie dodane katalogi jednak każdy katalog jest pusty.
Ktoś ma pomysł co jest przyczyną tego problemu?
Nasi koledzy z serwisu z pewnością odpowiedzą na to pytanie, warto się z nimi skontaktować.
Pozdrawiamy,
Zespół Sony
Problem rozwiązany dzięki Wild Media Server. Nie jest to najtańsza opcja licencja dożywotnia dla jednego urządzenia odbiorczego kosztuje około 50zł ale warto. Wszystko działa rewelacyjnie 
Naznačite sviđanje na Facebooku
Pretplatite se na YouTubeu